SPECIALISTA/KA FRANCOUZSKÉHO JAZYKA

Jihomoravský kraj - Brno

Zákaznický servis

Hledáme nového kolegu do týmu SSLmarket.cz – Zákaznická podpora SSL/TLS certifikátů – specialista/ka francouzského jazyka.

Náplň práce

  • * Každý den budeš komunikovat s našimi francouzsky mluvícími zákazníky.
  • * Nemusíš se bát, nejedná se o aktivní prodej, zákazníci se hrnou sami.
  • * Budeš řešit jejich případné dotazy k objednávkám i zabezpečovat technickou pomoc.
  • * Žádný strach, v technických věcech tě pečlivě zaškolíme.
  • * Pokud ti vše půjde, časem ti svěříme i vedení vlastního projektu na německy mluvících trzích.

Nabízíme

  • * Získáš cenné zkušenosti v žádaném odvětví online bezpečnosti.
  • * Ve tvém CV bude naše významná společnost okrasou.
  • * Denně budeš mluvit francouzsky, tvá francouzština jen pokvete.
  • * Budeš pracovat v přátelském týmu s miliónovým vedoucím.
  • * Nikdy nebudeš hladový, dodáme ti dostatek stravenek.
  • * Pokud máš rád dobrou brazilskou kávu, na každém patře narazíš na kávovar.
  • * Dáme ti telefon s číslem i pro vlastní klábosení a datování.
  • * Chceme, aby ses dále jazykově posouval, máme pro tebe pravidelné kurzy přímo v místě pracoviště.
  • * V klidné lokalitě centra Brna.
  • * 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD.
  • * Pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu.

Požadujeme

  • * Mluvíš plynule francouzsky, pilovat můžeš, ale domluvit se musíš.
  • * Rád komunikuješ s lidmi, jsi trpělivý a nápomocný.
  • * Nejsi nervák, který rozbíjí denně jednu klávesnici.
  • * Nejsi mistr odkladu, který nechává své úkoly na další sezónu.
  • * Nemyslíš si, že Internet je prohlížeč Seznamu a internetová doména je nějaká zlá ženská.
  • * Nejsi vlk samotář, který nechá kolegy ve štychu.
  • * Jsi dříč, ale ne fanatik, nehodláme tě zničit.

  • Firemní benefity: Dovolená navíc, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Francouzsky C1+C2