SPECIALISTA ADMINISTRATIVY

Praha - Praha 9, Jihomoravský kraj - Brno

Administrativa

Náplň práce

  • Specialista administrativy – péče o zákazníky
  • Popis práce:
  • - Administrativní práce, podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
  • - Aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
  • - Vyplňování dotazníků na hodnocení spokojenosti kvality zákaznického servisu

Nabízíme

  • - Bez praxe Vás rádi a zdarma zaškolíme
  • - Využití služebního vozu
  • - Denní finanční bonusy
  • - Měsíční mzdu od 25 000 Kč/čistého

Požadujeme

  • - Nástup ihned.
  • Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis a uveďte o kterou pobočku máte zájem.
  • Už teď se těšíme na schůzku s Vámi.

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ