SKLADOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE

Praha - Praha

Logistika a doprava

Náplň práce

  • Hledáte stabilní a zajímavé zaměstnání v dynamickém kolektivu a příjemném pracovním prostředí? Už nemusíte.
  • My chceme do svého týmu spolehlivé a pracovité zaměstnance, časově flexibilní osoby ve všední dny, víkendy a svátky jsou volné. . Práce je fyzicky nenáročná, vhodná pro muže i ženy. Pozice není vhodná jako přivýdělek k důchodu.

Nabízíme

  • Mzda od 22 000 Kč čistého, finanční bonusy, možnost ubytování, mladý kolektiv;

Požadujeme

  • Spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, vhodné i pro absolventy, nástup ihned;

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ