Pracovní pozice: SKLADNÍK DO KNIŽNÍHO VYDAVATELSTVÍ již expirovala

Hledáme pracovníka do obchodního oddělení brněnského knižního vydavatelství Zoner Press.

Jihomoravský kraj - Brno
Logistika a doprava
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Mobilní telefon

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Jazykové znalosti:

Česky C1+C2

Náplň práce

  • skladová manipulace s knihami a skladová evidence
  • úklid skladu
  • menší administrativní činnosti, balení zásilek
  • chystání zboží dle dokladů
  • občasný rozvoz na místa v Brně
  • celková expedice a zodpovědnost za zásilky
  • samostatné řešení dílčích úkolů

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, mobilní telefon, pitný režim, sportovní vyžití, přátelské prostředí, brněnská pobočka, osobní přístup

Požadujeme

  • dobrá fyzická kondice a zdravotní stav nutností
  • samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • praktická/základní znalost práce na PC
  • dobré organizační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič bez trestných bodů
  • práce s paletovým vozíkem výhodou, nikoliv podmínkou