Pracovní pozice: ŠÉFREDAKTOR ZONER PRESS již expirovala

Jihomoravský kraj

Média, reklama a PR

Do brněnského týmu vydavatelství Zoner Press hledáme šéfredaktora. Jsme největší vydavatel knih pro fotografy v ČR.

Náplň práce

  • Vedení týmu redaktorů vydavatelství
  • Odpovědnost za správnost každé knihy, která vydavatelství opustí
  • Výběr titulů a určování směru knižní produkce vydavatelství
  • Rozšíření produkce o nový směr

Nabízíme

  • Možnost přímo se podílet na vývoji knižního trhu
  • Práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou
  • Příjemné kanceláře s parkovacím místem
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, kosmetika
  • Stabilní a jistá práce na HPP pro firmu, která je tu už přes 25 let
  • Sportovní vyžití na náš účet
  • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou

Požadujeme

  • Znalost knižního trhu a technických procesů knižní produkce s předchozí praxí v oboru
  • Jasnou vizi pro nový směr vydavatelství
  • Diplomatické jednání s podřízenými
  • Schopnost cílevědomého plánování a dodržování termínů
  • Vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost anglického jazyka

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2