Pracovní pozice: S NOVÝM ROKEM DO NOVÉ PRÁCE – I 33.000KČ již expirovala

Jihočeský kraj - Písek
Administrativa
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Náplň práce

  • Jsme písecké call centrum zabývající se prodejem bankovních služeb, pojištění a zásilkových projektů. Patříme mezi profíky na českém trhu. Mezi naše zaměstnance patří tým skvělých supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka. :-)
  • Vaší náplní práce bude:
  • * telefonické kontaktování stávajících i nových klientů
  • * prezentace kvalitních produktů a zajímavých služeb
  • * poskytování profesionální péče zákazníkům
  • * práce na PC a zpracování drobné administrativy.

Nabízíme

  • U nás získáte:
  • * jistotu stabilního zaměstnání a pravidelný výplatní termín
  • * možnost spolupráce na HPP, DPČ i DPP
  • * jasně stanovený fixní plat a provize za uzavřené objednávky po telefonu
  • * průměrná mzda po měsíčním zaučení je 33.000 Kč a následně progres
  • * volbu pracovní doby od pondělí do pátku, volné víkendy a svátky
  • * stravenky
  • * zajištěné občerstvení na pracovišti
  • * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * individuální přístup ke každému zaměstnanci.
  • Zašlete nám životopis nebo kontaktní údaje a my Vás budeme telefonicky kontaktovat. :-)

Požadujeme

  • Očekáváme od Vás:
  • * hezký projev
  • * zájem a chuť učit se nové věci .