RODINNÉ CALL CENTRUM V HOLEŠOVICÍCH!

Praha - Praha 7
Telekomunikace
Platnost nabídky končí za 2 dny
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Náplň práce

  • Do našeho call centra v Holešovicích hledáme nové kolegy na pozici Telefonní specialista. :-)
  • Náplní práce je:
  • * aktivní telefonické kontaktování stávajících i nových klientů a zákazníků
  • * prezentace zajímavých produktů a zvýhodněných služeb
  • * zadávání objednávek a uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Nabízíme

  • * jistotu stabilního zaměstnání
  • * pravidelný výplatní termín
  • * fixní plat, odměny a progresivní bonusy bez omezení
  • * průměrná mzda 35 000 Kč/měs.
  • * stravenky po zkušební době
  • * dotované masáže, zdarma fit centrum a stolní fotbálek
  • * zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance
  • * teplé i studené nápoje na pracovišti zdarma
  • * pravidelné motivační soutěže o hodnotné ceny
  • * volbu pracovní doby
  • * volné víkendy a svátky
  • * výbornou dostupnost na pracoviště MHD
  • * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * podporu trenérů a supervizorů
  • Zašlete nám Váš životopis a my Vás budeme telefonicky kontaktovat. :-)

Požadujeme

  • * příjemný hlasový projev bez vad řeči
  • * perfektní znalost českého jazyka
  • * chuť denně komunikovat přes telefon a oslovovat klienty