ŘIDIČ SK. B AŽ 30.000

Praha - Praha

Stavebnictví a reality

Pro stabilní rodinnou stavební společnost, s provozovnou v Praze 9 - Kyjích, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici řidič/řidička

Náplň práce

  • • Rozvoz materiálu a strojů po stavbách
  • • Výkon zaměstnání v Praze a jejím přilehlém okolí
  • • Nakládka a vykládka materiálu a stavebních strojů
  • • Terénní práce a manipulace se sypkými materiály, dlažbou a další přípravné činnosti při výstavbě pozemních komunikací
  • • Minimum nezbytné administrativy spojené s výkonem zaměstnání
  • • Spolupráce s dispečerem a stavebními dělníky v rámci každodenní komunikace

Nabízíme

  • • velmi dobré platební podmínky
  • • hlavní prac. poměr na dobu neurčitou
  • • příležitost se dále vzdělávat v rámci své pozice
  • • služební telefon s možností využívání k soukromým účelům za velmi výhodných podmínek
  • • práci v malém a přátelském kolektivu
  • • nástup možný ihned, popř. dohodou
  • • výcvik a zkoušky pro strojnická a další oprávnění
  • • firemní poradenství (exekuce, komunikace s úřady apod.)
  • Bližší informace poskytneme při osobním pohovoru.
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadujeme

  • • příjemné vystupování, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost
  • • ŘP sk. B, (sk.C/profesní průkaz výhodou nikoliv podmínkou)
  • • strojnický průkaz na UNC nakladače výhodou
  • • strojnický průkaz na kolové rypadlo výhodou (mini bagr)
  • • čistý trestní rejstřík
  • • doložitelná praxe v oboru výhodou

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: důchodce
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ