PROGRAMÁTOR PHP

Jihomoravský kraj - Brno

Informační technologie

Do našeho týmu internetového oddělení přijmeme nového kolegu na pozici programátor PHP.

Náplň práce

  • * vývoj a správa produkční aplikace internetové divize

Nabízíme

  • * práci na HPP nebo OSVČ
  • * odpovídající finanční ohodnocení
  • * hektolitry dobré kávy, neformální prostředí menší, takřka rodinné firmy
  • * bezplatné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a/nebo čínštiny
  • * placený mobilní tarif i pro osobní použití
  • * další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, 100% hrazené stravenky)
  • * práce v úplném centru Brna s vlastním parkovištěm uvnitř areálu
  • * zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu

Požadujeme

  • * perfektní znalost vývoje aplikací v PHP
  • * znalost principů OOP
  • * znalost návrhových vzorů
  • * zakladni znalost Apache/ ngnix a jeho konfigurace
  • * znalost frameworků (Zend, Nette, Symphony) výhodou
  • * kovaný v SQL databázích (zejména MySQL)
  • * zkušenosti s verzováním v GITu
  • * znalost front-endových technologií
  • * znalost angličtiny (pro potřeby čtení technické dokumentace)

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2