Pracovní pozice: PROGRAMÁTOR PHP - BRNO již expirovala

Do internetového oddělení společnosti ZONER software, předního poskytovatele webhostingových služeb v České republice, přijmeme kolegu

Jihomoravský kraj - Brno
Informační technologie
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Termín nástupu + doplňující informace pro uchazeče

Nástup je možný ihned, svá CV zasílejte po kliknutí na tlačítko ODPOVĚDĚT

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ

Jazykové znalosti:

Anglicky B1+B2

Náplň práce

  • vývoj a správa produkční aplikace internetové divize

Nabízíme

  • práci na HPP nebo OSVČ
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • hektolitry dobré kávy, neformální atmosféru a týmový smysl pro humor
  • placený mobilní tarif i pro osobní použití
  • další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, 100% hrazené stravenky)
  • příjemné pracovní prostředí v centru Brna s vlastním parkovištěm uvnitř areálu

Požadujeme

  • znalost PHP, MySQL
  • znalosti HTML, JavaScriptu, CSS
  • znalost frameworků (Zend, Nette, Symphony, jQuery)
  • znalost webových technologií
  • znalost angličtiny (dokumentace v AJ)
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • praxe min. 2 roky