PRIMA CALL CENTRUM PÍSEK - I 33.000KČ/M

Jihočeský kraj - Písek

Administrativa

Jsme malé call centrum v Písku a s novým rokem rozšiřujeme naše řady o nové kolegy.

Náplň práce

  • Jsme malé call centrum v Písku a s novým rokem rozšiřujeme naše řady o nové kolegy na pozici "Telefonní specialista".
  • V našem call centru voláme stávajícím i novým klientům, nabízíme zajímavé produkty a služby a zpracováváme jednoduchou administrativu na počítači.

Nabízíme

  • Co našim zaměstnancům nabízíme?
  • * Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.
  • * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu.
  • * Flexibilní docházku dle Vašich možností.
  • * Jistotu fixní mzdy + neomezené provize z uzavřených objednávek.
  • * Průměrný výdělek u brigádníků - 150 Kč/hod.
  • * Průměrný výdělek u hlavních pracovních poměrů - 33 000 Kč.
  • * Stravenky.
  • * Fyzicky nenáročnou a příjemnou práci.
  • * Odměny za doporučení nových kolegů 2 000 Kč.
  • * Neformální dress code.
  • * Individuální přístup ke každému zaměstnanci.
  • * Zdarma precizní zaškolení nováčků.
  • * Rodinný kolektiv a krásné prostorné pracoviště.
  • Zavolejte nám na 724 567 151 nebo nám pošlete email. :-)
  • Těšíme se na vás. Tým DomiCall.

Požadujeme

  • Od Vás požadujeme pouze:
  • * Příjemný hlasový projev.
  • * Chuť učit se nové věci.
  • * A vše ostatní Vás rádi naučíme. :-)

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti