Pracovní pozice: PRACOVNÍK(CE) ZÁKAZNICKÉ PODPORY-INPAGE již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Zákaznický servis

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici pracovník(ce) zákaznické podpory do inPage oddělení brněnské společnosti ZONER software.

Náplň práce

  • • Technická i e-mailová komunikace se zákazníky
  • • Samostatné řešení přidělených úkolů dle zadaných instrukcí
  • • Poradenství a řešení problémů zákazníků v redakčním systému inPage
  • • Pravidelná komunikace v AJ se zahraničními partnery
  • • Monitor serverů
  • • Kontrola a schvalování zákaznických formulářů
  • • Poradenství a řešení základních technických problémů
  • • Plnění dalších zadaných úkolů od nadřízeného pracovníka

Nabízíme

  • • Možnost profesního růstu (péče o nové projekty)
  • • Hektolitry dobré kávy, neformální atmosféru a týmový smysl pro humor
  • • Bezplatné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a/nebo čínštiny
  • • Placený mobilní tarif i pro osobní použití
  • • Další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, 100% hrazené stravenky) • Příjemné pracovní prostředí v centru
  • Brna s vlastním parkovištěm uvnitř areálu
  • • Zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu

Požadujeme

  • • Dobrou komunikační dovednost v českém jazyce, znalost české gramatiky
  • • Základní znalost HTML, CSS
  • • Znalost angličtiny minimálně na středně pokročilé úrovni
  • • Trpělivost při komunikaci s klienty
  • • Přehled v oblasti českého internetu
  • • Spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

  • Firemní benefity: Firemní akce, Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2