Pracovní pozice: PRACOVNÍK/CE PŘEPÁŽKY ČESKÉ POŠTY již expirovala

Praha - Praha 9

Prodej a obchod

Přijímám schopné pracovníky do malého kolektivu, kteří se nebojí práce pro lidi. Jsou milý a každý den je pro ně výzvou.

Náplň práce

  • Příjem a výdej zásilek
  • Práce v bankovnictví
  • Obchod

Nabízíme

  • práce na přepážce České pošty s.p. v Praze 9 - Čakovicích v 7 členém týmu
  • jistota pravidelného platu
  • plat 24.000,- + bonusy za aktivní práci
  • odborné zaškolení a podpora kolegů
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na dětské tábory (dovolené)
  • a další a další benefity

Požadujeme

  • Střední odborné vzdělání s maturitou
  • Obchodní dovednosti
  • Chuť se stále učit novým věcem
  • praxe není nutná
  • vhodné i pro absolventy

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva