KONSTRUKTÉR - PRACOVNÍK 3D TISKU

Pardubický kraj - Pardubice

Technika, elektrotechnika a vývoj

Hledáme nadšence do konstrukcí, klidně i absolventa, týmového hráče, který se ale nebojí pracovat samostatně a má zkušenost s 3D tiskem.

Náplň práce

  • Jste zapálený do vývoje kompletních strojů a týmová spolupráce je pro Vás samozřejmostí? Máte chuť podílet se na plnohodnotných zakázkách od přípravy konceptu, detailního řešení konstrukčních celků, až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů?
  • Pokud ano, pak Vám můžeme nabídnout opravdu zajímavé úlohy:
  • - V našem týmu pracují CAD konstruktéři, výpočtáři a Vaším úkolem bude zavedení 3D tisku do výrobního procesu firmy.
  • - Příprava podkladů pro tisk.
  • - Při vývoji nových dílů se podílet na jejich optimalizaci pro 3D tisk, případně vlastní návrh.
  • - Sledování nových trendů v oblasti 3D tisku.

Nabízíme

  • - Předáme Vám mnohaleté know-how a poskytneme kompletní zázemí pro zaškolení.
  • - Konec a začátek pracovní doby si můžete individuálně upravit, ale projekty musíte stíhat.
  • - Když se Vám bude dařit, odměna Vás nemine.
  • - 5 týdnů dovolené jako standard.

Požadujeme

  • - SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci).
  • - Jste ostřílený profesionál i čerstvý nováček bez praxe.
  • - Máte zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách.
  • - Baví vás spolupráce v týmu, ale nevadí Vám vyřešit samostatně úlohu.
  • - Zkušenosti s 3D tiskem metodou FFF (FDM).
  • - Znalost některého 3D CAD SW.

Nástup možný ihned!

Pošlete nám strukturovaný životopis, my se Vám ozveme. Těšíme se na vaše CV.

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva