Pracovní pozice: OSOBNÍ ASISTENT/KA TOP MANAGEMENTU již expirovala

Praha - Praha

Administrativa

Chceš uplatnit své organizační schopnosti a znalost angličtiny a nastartovat svoji kariéru v práci, kde stereotyp nemá šanci? Ozvi se nám!

Náplň práce

  • - plánování každodenních aktivit manažera
  • - podílení se na zajímavých projektech
  • - komunikace s obchodními partnery v ČR i v zahraničí
  • - organizace pracovních i soukromých zahraničních cest
  • - aktivní spolupráce na tvorbě programu schůzek
  • - překlady textů s využitím angličtiny
  • - zpracování svěřených dat na PC

Nabízíme

  • - možnost cestovat po celém světě
  • - perspektivní zaměstnání u stabilní nadnárodní společnosti
  • - služební automobil i k soukromým účelům
  • - flexibilní pracovní dobu
  • - notebook
  • - mobilní telefon
  • - 5 týdnů dovolené
  • - 3 dny Sick Days
  • - stravenky v hodnotě 90,- Kč

Požadujeme

  • - plynulou znalost AJ (min. B1) - poradíš si s překladem textů
  • - znalost práce s MS Office a standardních kancelářských zařízení (tisk, scan, kopírování)
  • - řidičský průkaz sk. B – jsi aktivní řidič/-ka
  • - SŠ/VŠ vzdělání
  • Dále oceníme tyto vlastnosti:
  • - dokážeš si sám/a zorganizovat svůj čas
  • - máš příjemné vystupování a reprezentativní vzhled
  • - tvůj písemný a slovní projev je na kultivované úrovni
  • - nedělá ti problém se časově přizpůsobit (i z hodiny na hodinu)
  • - jsi ochotná/-ý vyřídit hovor i po pracovní době, nebo zůstat v práci déle
  • - jsi spolehlivá/-ý
  • - umíš jednat asertivně

Nástup

Ihned (případně dle dohody)

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Firemní akce, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2