Pracovní pozice: ORIFLAME OD 15 LET - CELÁ ČR již expirovala

Celá ČR

Prodej a obchod

Staňte se jedním z členů Oriflame a poznejte na vlastní kůži, jak zábavné a jednoduché to je. Každý člen má zisk z prodeje 30%.

Náplň práce

  • Čím víc objednávek získáte, tím větší bude Váš výdělek. Navíc odměny pro každého úspěšného Poradce - kosmetické dárky pravidelně zdarma!

Nabízíme

  • atraktivní přivýdělek
  • katalogy zdarma
  • registrace zdarma

Požadujeme

  • Věk od 15 let

ORIFLAME OD 15 LET - CELÁ ČR

Doporučujeme pro studenty od 15 let, skvěle se dá skloubit se studiem. Vhodné pro studenty, maminky na MD, důchodce, kohokoliv od 15 let.

Detaily nabídky

  • Firemní benefity: Sleva na firemní výrobky/služby
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: brigáda
  • Smluvní vztah: jiné