OBLASTNÍ REFERENT, PRAXE NENÍ NUTNÁ

Praha - Praha 9

Administrativa

Náplň práce

  • Spolupráce s regionálním manažerem. Vyřizování požadavků firemních zákazníků. Příprava obchodních nabídek. Aktivní sebevzdělávání firmou zajištěných seminářů a školení. Pravidelný reporting, související administrativa.

Nabízíme

  • - silné zázemí české společnosti
  • - služební automobil i k soukromému využití, tablet
  • - mzda od 30 000 Kč, finanční bonusy
  • - možnost ubytování

Požadujeme

  • - komunikativnost
  • - spolehlivost
  • - cílevědomost
  • - schopnost práce v týmu i samostatně
  • - pozitivní přístup
  • - nástup ihned

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ