Pracovní pozice: OBLASTNÍ REFERENT - PRAXE NENÍ NUTNÁ již expirovala

Moravskoslezský kraj - Opava, Olomoucký kraj - Olomouc

Prodej a obchod

Náplň práce

  • Spolupráce s regionálním manažerem. Vyřizování požadavků firemních zákazníků. Příprava obchodních nabídek. Aktivní sebevzdělávání firmou zajištěných seminářů a školení. Pravidelný reporting, související administrativa.

Nabízíme

  • - silné zázemí české společnosti
  • - služební automobil i k soukromému využití, tablet
  • - mzda 25 000 Kč je jen začátek
  • - finanční bonusy
  • - možnost ubytování

Požadujeme

  • - komunikativnost
  • - spolehlivost
  • - cílevědomost
  • - schopnost práce v týmu i samostatně
  • - pozitivní přístup

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ