OBCHODNÍK S CESTOVATELSKÝMI SNY

Jihomoravský kraj - Brno, Praha - Praha, Královehradecký kraj - Hradec Králové, Moravskoslezský kraj - Ostrava

Cestovní ruch

Obchodovat se dá s čímkoliv, ale umožňovat lidem, aby si plnili své sny a dostávat za to zaplaceno, to je prostě bezesporu příjemná práce!

Náplň práce

  • Cestovní agentura Invia hledá sympatické obchodníky, kteří umí o zemích nejen zasvěceně mluvit, ale daný zájezd i prodat. Nabízíme moderní a čisté prostředí s božským kolektivem :-)
  • Troufáte si?
  • Co bys měl vědět:
  • • Nejedná se o aktivní prodej
  • • Nikoho nenutíte a neobvoláváte náhodná čísla
  • • Komunikujete pouze s klienty, kteří o zájezd projevili zájem

Nabízíme

  • • Fixní mzdu + motivační ohodnocení (průměrná mzda 22.000 - 35.000 Kč/měs.)
  • • Placené Relax Days
  • • V rámci pracovních cest proletět svět
  • • Slevy na zájezdy
  • • MULTISPORT karta
  • • Do roka šéfovat vlastní tým
  • • Možnost Home Office

Požadujeme

  • • Maturitní zkoušku
  • • Schopnost se rychle rozhodovat
  • • Vytříbenou komunikaci
  • • Dovednost rozhodovat se pod stresem
  • • Týmového ducha
  • Těšíme se!

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Home office, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva