OBCHODNÍK PROFI FINANČNÍCH PRODUKTŮ

Praha, Středočeský kraj - Říčany, Benešov, Beroun, Kladno, Slaný, Mě

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Mezinárodní obchodní společnost Profi Credit Czech a.s. nově nabízí jedinečnou pracovní příležitost v Praze a okolí.

Náplň práce

Nabízíme

  • • Jednoduchý prodejní produkt
  • • Nadstandartní provize z prodeje
  • • Zázemí plně vybavené kanceláře
  • • Plnou podporu manažera při zaškolení
  • • Propracovaný systém školení zakončený závěrečnou certifikací
  • • Marketingovou podporu
  • • Možnost rychlého kariérního růstu

Požadujeme

  • Hledáme:
  • • Aktivního člověka s jasně stanovenými cíli
  • • Flexibilní osobu
  • • Absolventy, kteří se nespokojí pouze se standardem a chtějí něco víc

Splňujete následující podmínky? • Maturita nebo praxe v oboru

Spolupráci zahajujeme Smlouvou o spolupráci (na živnostenský list). Těšíme se na spolupráci!

  • Firemní benefity: Firemní akce, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ