Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE již expirovala

Praha

Prodej a obchod

Dovozce a velkoobchod s nápoji s dlouhodobým působení na trhu hledá obchodního zástupce do našeho pracovního týmu.

Náplň práce

  • práce se stávajícími zákazníky
  • rozšíření řad našich zákazníků z vietnamské komunity splněné plány návštěvy zákazníků a prodejen

Nabízíme

  • služební auto
  • tablet
  • mobilní telefon
  • platební růst
  • časovou flexibilitu

Požadujeme

  • plynulou komunikaci v českém a vietnamském jazyce, řidičský průkaz sk.B, cílevědomost

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ
  • Jazykové znalosti: Česky C1+C2