Pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE již expirovala

Hledáme obchodního reprezentanta (zástupce) pro Prahu a dále pro Liberecký kraj, částečně i Ústecký a Středočeský kraj- možnost OSVČ či HPP

Ústecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Praha
Prodej a obchod
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Náplň práce

  • Distribuce potravinářského zboží z produkce a nabídky společnosti DRANA CATERING s.r.o. do gastronomických provozů. Primárně v "sociální sféře" (školní jídelny, školky, domovy pro seniory a pod.). Obhospodařování stávajících zákazníků a hledání nových odběratelů ve svěřeném regionu.

Nabízíme

  • V již zaběhnuté distribuci získání pracovní pozice s možností zajímavého výdělku, s možností řešení jak na HPP, tak i na IČ, ŽL (OSVČ). Individuální podmínky, samostatné rozvržení práce.

Požadujeme

  • Slušné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, ŘP sk.B, OA případně dodávka vítána (není podmínkou), možnost vlastního skladového prostoru vítána (není podmínkou).