OBCHODNÍ PORADCE (PRAHA VÝCHOD, BENEŠOV)

Praha, Středočeský kraj - Benešov, Říčany, Brandýs nad Labem

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Do nově otevřených kanceláří v Praze a Středočeském kraji, hledáme nové spolupracovníky, kteří by doplnily náš pracovní tým.

Náplň práce

  • Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně-administrativního rázu: péče o naše stávající klienty a komunikace s klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci.
  • Zkušenosti z finanční sféry jsou výhodou (ne však podmínkou). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi nebo si nepřipadáte dostatečně kvalifikováni? Díky komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše potřebné efektivně a rychle.
  • Náplň práce:
  • · Administrativní zpracování žádostí
  • · Zadávání údajů do systému
  • · Řešení požadavků klientů
  • · Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta

Nabízíme

  • · Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let
  • · Vysoké finanční ohodnocení na trhu
  • · Marketingovou podporu
  • · Zaškolení bez nutnosti dlouhého cestování na hromadné školící centrály
  • · Klientský kmen k oslovení
  • · Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší poměr - přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání
  • Dále v případě zájmu nabízíme:
  • · Zázemí v plně vybavené kanceláři manažera
  • · Marketingovou podporu ze strany manažera a společnosti
  • · Finanční motivační program pro všechny

Požadujeme

  • · Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita/vyučení s maturitou
  • · Pozitivní přístup
  • · ŘP skup. B
  • · Práce na PC
  • · Flexibilitu
  • · Samostatnost, odpovědnost

  • Firemní benefity: Firemní akce, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ