Obchodní partner pro klienty | Příspěvek pro nováčky 30.000 Kč

Královehradecký kraj - Hradec Králové

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku? Chcete být pánem svého času a zajistit si slušný příjem? Hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • komunikace s klienty, péče o stávající klientský kmenbudování vlastní klientelyhledání optimálního řešení pro klientaadministrativa kolem sepisování žádostí a jejich vyřizovánípodílení se na tvorbě marketingu a PPC reklamyPožadujeme:maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboruIČO je podmínkou, přes kterou nejede vlakspolehlivost, ochotu a pozitivní myšlení, tah na branku, uživatelská znalost PCzkušenosti s tvorbou marketingu a PPC reklamy výhodouNabízíme:adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kčkomplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMAzískání zkoušky Če

Nabízíme

  • adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kčkomplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMAzískání zkoušky České národní banky ZDARMAvolnou pracovní dobu, možnost práce z domovazázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící na trhu přes 20 let

Požadujeme

  • maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboruIČO je podmínkou, přes kterou nejede vlakspolehlivost, ochotu a pozitivní myšlení, tah na branku, uživatelská znalost PCzkušenosti s tvorbou marketingu a PPC reklamy výhodouNabízíme:adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kčkomplexní zaškolení a odborné vedení ZDARMAzískání zkoušky České národní banky ZDARMAvolnou pracovní dobu, možnost práce z domovazázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící na trhu přes 20 let

Detaily nabídky

  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ