Pracovní pozice: OBCHODNÍ KONZULTANT již expirovala

Moravskoslezský kraj - Ostrava

Prodej a obchod

Náplň práce

  • • budování obchodních vztahů se zákazníky
  • • spolupráce s regionálním manažerem
  • • pravidelný reporting, související administrativa

Nabízíme

  • • zázemí silné české společnosti
  • • produktová a prodejní školení
  • • možnost automobilu i k soukromému užití
  • • mzda 25 000 - 35 000 tis. Kč
  • • finanční bonusy
  • • možnost ubytování

Požadujeme

  • • Příjemné vystupování, komunikativní osobnost, pozitivní myšlení, chuť na sobě pracovat, umět používat tablet a vlastnit funkční mobilní telefon pro výkon činnosti, bezúhonnost, nástup ihned, vhodné pro absolventy;

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ