Pracovní pozice: OBCHODNÍ KONZULTANT, ŘIDIČ již expirovala

Moravskoslezský kraj - Havířov

Zákaznický servis

Náplň práce

  • Stabilní společnost na českém trhu přijme do mladého kolektivu oddělení pro péči o zákazníky určitý počet lidí na vyřizování interních dat, řešení reklamací, vyřizování objednávek a rozvoz.

Nabízíme

  • možnost ubytování, osobní vůz i k soukromým účelům, kariérní růst, mzdu od 20 do 30 tis. čistého, firemní benefity;

Požadujeme

  • flexibilitu, komunikativnost, nástup ihned, ŘP výhodou nikoliv podmínkou;

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ