Pracovní pozice: NÁKUPČÍ - KOOPERACE již expirovala

Středočeský kraj - Slaný

Strojírenství

Pro našeho klienta z oblasti strojírenské (zakázkové) výroby hledáme vhodného kandidáta / ku na pozici: nákupčí - kooperace.

Náplň práce

  • - Zajišťování kooperací u externích tuzemských a zahraničních partnerů
  • - Aktivní vyhledávání kooperačních aktivit a nových dodavatelů
  • - Samostatné řízení kooperací
  • - Vyhledávání možností snižování nákladů, sledování vývoje cen
  • - Tvorba objednávek
  • - Dohled nad dodržením stanovených termínů
  • - Řešení případných reklamací

Nabízíme

  • - Odpovídající mzdové ohodnocení
  • - Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem
  • - Stravování ve firmě včetně příspěvku na stravování
  • - Zvýšené příplatky za případnou přesčasovou práci
  • - Zajímavou a zodpovědnou práci ve firmě, kde jsou dobré mezilidské vztahy (nicméne umějí se pozitivně pohádat o věc, a to dosti často)

Požadujeme

  • - Středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru
  • - Zkušenosti z oblasti nákupu či kooperací pro strojní výrobu
  • - Komunikativní znalost AJ/NJ - schopnost jednání s dodavateli, realizace poptávkových řízení atd.
  • - Dobrou orientaci v technické dokumentaci

Kdo jsme?

Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Omlouváme se předem, nereagujeme někdy obratem, porovnáváme životopisy, které na pozici docházejí, a to určitý čas trvá. Pak se ozýváme buď přímo telefonicky, nebo z našich firemních emailů. Pokud byste chtěli rychlejší informaci, neváhejte se nám sami ozvat. Děkujeme za spolupráci.

  • Firemní benefity: Dovolená navíc, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Česky C1+C2, Anglicky B1+B2