Pracovní pozice: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Marketing

Hledáme nového parťáka/parťačku na pozici MARKETINGOVÝ SPECIALISTA do internetového oddělení brněnské společnosti ZONER software, a.s..

Náplň práce

  • Co tě u nás čeká?
  • - svobodomyslnost při kreativních návrzích naší komunikace
  • - nepřetržité broušení PPC kampaní do nejvýkonnějších tvarů
  • - plánování a řízení online marketingových aktivit s nemalými budgety
  • - komunikace s mediálními domy a marketingovými partnery
  • - vytváření marketingových strategií a plánů pro české i zahraniční pobočky
  • - průběžná příprava a správa obsahu pro sociální sítě
  • - neustálá analýza dat, reporting a zdokonalování výkonu marketingu
  • - každodenní spolupráce s vývojáři, webmastery a grafiky

Nabízíme

  • Kde budeš pracovat?
  • - v centru Brna, co by kamenem dohodil odkudkoliv
  • - 5 minut od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD
  • - pokud řídíš koráb, zaparkuješ vždy pohodlně v našem areálu
  • Na co se u nás můžeš těšit?
  • - přátelský tým v neformální atmosféře, nejsme korporát se striktními pravidly
  • - stabilitu významné české IT firmy, která si svých lidí váží
  • - miliónového vedoucího, který tě podpoří v profesním růstu
  • - telefon s tarifem i pro vlastní klábosení a surfování
  • - nikdy nebudeš hladový, dáme ti dostatek stravenek
  • - je libo dobrou brazilskou kávu? Na každém patře firemní kávovar.
  • - pokud rád trápíš tělo, přispějeme i na sport
  • - kolik řečí znáš, tolik jich v Zoneru máš J kurzy přímo v sídle společnosti – třeba i čínštinu.

Požadujeme

  • Jak poznáš, že jsi pro nás tím pravým markeťákem?
  • - v online marketingu jsi jako ryba ve vodě
  • - nejsi však žádná mřenka, která právě naklikla svoji první PPC kampaň
  • - v marketingových vodách už nějaký čas plaveš, nikoliv se jen plácáš
  • - dokážeš bravurně kormidlovat AdWords, Sklik, Facebook Ads Manager
  • - čteš ten správný směr v mapách Google Analytics a Google Search Console …
  • - v základech HTML/CSS se rozhodně neutopíš
  • - nebojíš se plout po neprozkoumaných vodách plných velkých výzev
  • - nečiní ti problém sestavit directmail pro desetitisíce našich pasažérů
  • - dokážeš chytlavě rozhoupat vlny sociálních sítí
  • - benefitem ti budiž, pokud máš cit pro design a pracuješ v některém grafickém softwaru
  • - jsi samostatný s vlastním proaktivním přístupem
  • - domluvíš se anglicky

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2