Pracovní pozice: MARKETINGOVÝ MANAŽER -PRO INSHOP A ZONER již expirovala

Chyť příležitost za pačesy a staň se Marketingovým/Produktovým manažerem významného e-shopového systému v prestižní tuzemské softwarové spol

Jihomoravský kraj - Brno
Marketing
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Jazykové znalosti:

Anglicky A1+A2

Náplň práce

  • Co u nás budeš dělat?
  • Uvádět zcela novou verzi revolučního e-shopové řešení inShop 5.0 na trh.
  • Vytvářet pro tento produkt digitální marketingové strategie, plánovat jejich taktiku a zajišťovat realizaci.
  • Sledovat a vyhodnocovat výkonnost prodejů, provádět monitoring konkurence, analyzovat trh.
  • Monitorovat a vyhodnocovat zákaznickou zkušenost s produktem.
  • Věnovat se zákaznické retenci i akvizicím.
  • Posilovat povědomí o značce inShop a ZonerPress
  • Sekundárně: kompletní řízení marketingových aktivit e-shopu vydavatelství ZonerPress, který je provozován na systému inShopu. Jedná se o analýzu současného stavu MKT aktivit, návrh nové strategie, mediálního mixu včetně reportování míry plnění stanovených KPI.
  • Spolupracovat s mediálními, digitálními agenturami.
  • Úzce spolupracovat s vedoucím marketingového oddělení, ředitelem internetové divize a vydavatelství.

Nabízíme

  • Co ti za to nabídneme?
  • Práce ve stabilní softwarové společnosti, která je již 26 let na trhu a stala se významnou součástí českého i zahraničního trhu. Nejsme korporát s nesmyslnými pravidly a formální kulturou.
  • Za dobrou práci tě dostatečně odměníme.
  • 2x ročně finanční odměny.
  • Stravenky a finanční příspěvky na hardware.
  • Příjemné kanceláře v centru Brna. Žádný openspace. Minuta od zastávky šaliny, deset minut od hlavního nádraží. Parkování přímo v areálu společnosti zdarma.
  • Sportovní vyžití na náš účet u našich smluvních partnerů.
  • Telefon s paušálem na volání a internet i pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy na pracovišti. Třeba i čínština!

Požadujeme

  • Co od tebe očekáváme?
  • Předchozí praxe v oblasti internetového marketingu/produktového managementu v oblasti e-commerce.
  • Samostatnost, kreativitu, silné komerční uvažování, analytické myšlení se schopností vyhodnocovat a prezentovat data.
  • Zkušenosti s tvorbou webových stránek/e-shopů a webovou analytikou, případně správou e-commerce projektu.
  • Dobrá znalost práce s Google Analytics, GTM
  • Schopnost vytváření a optimalizace reklamních sestavy v Google Ads.
  • Schopnost vytvořit jednoduché HTML
  • Reálné zkušenosti se SEO, SEA, vytvářením obsahu pro reklamu.
  • Zkušenosti s poštovními aplikacemi pro Newsletter a správou FB pages v Business manageru.
  • Dovednost práce s grafickými editory, včetně elementárních znalostí grafického designu výhodou.
  • Vynikající znalost českého jazyka, cit pro stylistiku a reklamní texty.