Pracovní pozice: MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER PRO B2B již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Marketing

Jsme přední česká IT firma a pro náš hlavní produkt ZONER PHOTO STUDIO hledáme nového marketingového kolegu.

Náplň práce

  • ● příprava strategie B2B marketingu
  • ● provádění naplánovaných aktivit (s cílem dosáhnout domluvených KPIs)
  • ● e-mailový marketing, marketingové spolupráce s partnery, tvorba on-line materiálů (weby, landing pages, mailingy)
  • ● obchodní komunikace s B2B zákazníky (kalkulace, předprodejní poradenství)
  • ● spolupráce na realizaci off-line aktivit (konference, semináře apod.)

Nabízíme

  • ● software, který je na trhu přes 20 let a je všeobecně známý
  • ● práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou
  • ● příjemné kanceláře (žádný openspace) s parkovacím místem
  • ● neformální atmosféru, dobré kafe a přátelský tým
  • ● zaměstnanecké benefity (telefonní tarif, sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, stravenky)

Požadujeme

  • ● výborná znalost ČJ, další jazyky výhodou
  • ● kreativní myšlení, které ale nikdy nezapomíná na peníze a efektivitu
  • ● praktickou zkušenost s online marketingem (nevyděsí tě A/B test, segmentace databáze, proces vzniku webové stránky)
  • ● výhodou je znalost ZPS a orientace ve fotobranži
  • ● spolehlivost, pečlivost a pozitivního ducha
  • ● samostatnost a schopnost obhájit si logickými argumenty své nápady

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2