MARKEŤÁK/ČKA JUNIOR

Jihomoravský kraj - Brno

Marketing

Ke dvěma (věkem mladým) markeťákům seniorům internetové divize ZONER software, a.s., hledáme parťáka/parťačku na pozici Markeťák junior

Náplň práce

  • * starat se o administrativu marketingového oddělení
  • * vést agendu ko-margetingových kampaní
  • * pravidelně vytvářet stanovené reporty
  • * tvořit newslettery a novinky pro naše zákazníky
  • * spravovat profily sociálních sítí a držet naše weby aktuální
  • * podílet se na kampaních a plnit další úkoly zadané kolegy z marketingu
  • * postupně se vzdělávat v on-line marketingu

Nabízíme

  • * pružná pracovní doba v prostředí mladého dynamického týmu s otevřenou firemní kulturou
  • * nadstandardní pracovní podmínky a benefity
  • * smlouvu na HPP na dobu neurčitou
  • * získáš cenné zkušenosti v žádaném odvětví internetových služeb
  • * budeš pracovat v přátelském týmu se skvělým vedoucím
  • * čeká na tebe neformální atmosféra bez korporátních pravidel
  • * nikdy nebudeš hladový, dodáme ti dostatek stravenek
  • * pokud máš rád(a) dobrou brazilskou kávu, na každém patře narazíš na kávovar
  • * dáme ti telefon s číslem pro vlastní klábosení a datování
  • * chceme, aby ses dále jazykově rozvíjel, pořádáme jazykové kurzy angličtiny, němčiny nebo čínštiny přímo v místě pracoviště
  • * můžeš využít firemní sportoviště, abys potrápil své tělo v posilovně, při fotbalu, squashi nebo badmintonu
  • * žádný open space, budeš s námi v útulné kanceláři pro 3 lidi hned vedle kuchyňky
  • * sídlíme v klidné lokalitě v centru Brna
  • * 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD
  • * pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu

Požadujeme

  • * nemusíš být hotový markeťák/markeťačka, nicméně se alespoň základně orientuješ v on-line marketingu a plánování komunikačních aktivit
  • * jsi pečlivý a spolehlivá/ý, máš chuť do práce, ochotu učit se a neustále na sobě pracovat
  • * nemusíme ti vysvětlovat základní pojmy jako PPC, CTR či SEO
  • * dokážeš napsat čtivý text v češtině, nezaskočí tě report či mail v angličtině
  • * jsi samostatná/ý a neztrácíš hlavu při řešení úkolů, které úspěšně dotahuješ
  • * výhodou získáš, pokud máš znalosti HTML/CSS, dokážeš číst data z Google Analytics, orientuješ se ve správě Google Ads a Facebook Business Manageru, případně další zkušenosti z marketingových komunikací, popřípadě pokud máš základní znalosti grafického softwaru a dokážeš si vyrobit banner nebo upravit obrázek do příspěvku na sociální síti

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Mobilní telefon, Notebook, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Česky C1+C2