MANAŽER PR A AKVIZIC ZONER PHOTO STUDIA

Jihomoravský kraj - Brno

Média, reklama a PR

Hledáme fotografického nadšence, který náš program Zoner Photo Studio dostane na oči a do myslí dalších milionů zákazníků.

Náplň práce

  • * hledání, testování a prošlapávání cest k získání nových uživatelů po celém světě
  • * hledání zahraničních partnerů (OEM, bundly, mediální spolupráce, vzdělávání)
  • * zajištování PR spolupráce s médii a partnery v ČR
  • * organizace tiskových konferencí (4 eventy v ČR ročně)

Nabízíme

  • * software, který je na trhu přes 20 let a je všeobecně známý
  • * práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou
  • * příjemné kanceláře (žádný openspace) s parkovacím místem
  • * zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu
  • * neformální atmosféru, dobré kafe a přátelský tým
  • * zaměstnanecké benefity (telefonní tarif, sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, stravenky)

Požadujeme

  • * výbornou češtinu a určitě dobrou angličtinu
  • * kreativní myšlení, které ale nezapomíná na peníze a efektivitu
  • * neodbytnost, spolehlivost a pozitivního ducha
  • * samostatnost a schopnost obhájit si logickými argumenty své nápady
  • * výhodou je znalost ZPS a orientace v oblasti úpravy a zpracování fotek

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2