MANAŽER KVALITY

Pardubický kraj - Pardubice

Kvalita a kontrola jakosti

Stabilní česká firma působící v oblasti měření, zpracování a přenosu dat v plynárenství hledá novou posilu do týmu.

Náplň práce

  • Podpora výroby
  • Analýza problémů + návrhy nápravných opatření
  • Příprava zákaznických a certifikačních auditů
  • Spolupráce při tvorbě a aktualizaci dokumentace
  • Spolupráce při náběhu nových projektů
  • Zajištění rozvoje a udržování systému jakosti
  • Rozvoj QMS a EMS podle požadavků normy

Nabízíme

  • Práce ve stabilní a úspěšné české společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Výborné mzdové ohodnocení + bonusy podle vykonané práce
  • Možnost profesního růstu, vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Další benefity dle dohody se zaměstnavatelem

Požadujeme

  • Minimálně SŠ, VŠ výhodou, ale ne podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxi v oblasti kvality a řízení
  • Znalost práce na PC (MS office)
  • Znalost aktuálních norem v oblasti QMS a EMS
  • Orientace v oblasti metrologie výhodou
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost, schopnost činit rozhodnutí, komunikativnost
  • Týmovou spolupráci
  • Časovou flexibilitu
  • Odolnost vůči stresu

Doplňující informace pro uchazeče

V případě zájmu klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT, přiložte aktuální CV a odešlete. Ozveme se nejpozději do 48 hodin.

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2