MANAŽER E-SHOPU A ON-LINE MARKETINGU

Jihomoravský kraj

Média, reklama a PR

Do brněnského týmu vydavatelství Zoner Press hledáme klíčového člena týmu. Jsme největší vydavatel knih pro fotografy v ČR.

Náplň práce

  • Realizace předem domluvených online marketingových kampaní
  • E-mailový marketing, příprava a spolupráce na návrhu
  • Správa elektronického obchodu zonerpress.cz
  • Podílení na tvorbě firemního brandu na sociálních sítích

Nabízíme

  • Práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou
  • Příjemné kanceláře s parkovacím místem
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, kosmetika
  • Stabilní a jistá práce na HPP pro firmu, která je tu už přes 25 let
  • Sportovní vyžití na náš účet
  • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou

Požadujeme

  • Kreativní a cílevědomý přístup
  • Znalost Sklik a Google Ads
  • Ochota učit se novým věcem a držet krok s aktuálními trendy v marketingu e-commerce
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Požadované vzdělání: SŠ, VŠ
  • Znalost prostředí obchodu InShop výhodou, NE podmínkou
  • Znalost Facebook Business Manager
  • Řidičský průkaz skupiny B

Doplňující informace pro zájemce

Pozice je vhodná i pro absolventy, nástup je možný ihned nebo po dohodě.

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky A1+A2