KAPITÁN/KAPITÁNKA OBSAHU (OBSAHOVÝ MNG)

Jihomoravský kraj - Brno

Marketing

Tvoříme fotografické magazíny, které pravidelně čtou desítky tisíc fotografů. A hledáme někoho, kdo bude jejich další rozvoj řídit.

Náplň práce

  • Činnost šéfredaktora - plánování článků, infografik a videí, domluva s autory a jejich řízení, hlídání termínů, spolupráce s editorem, vyhodnocování úspěšnosti obsahu.
  • Činnost projektového manažera - budeš hledat nové cesty, jak magazínu získat nové čtenáře, hlídat rozpočet a plnit stanovené cíle.
  • Správa sociálních sítí - sdílení publikovaného obsahu na sociálních sítích a odpovídání na dotazy čtenářů.
  • Jaký projekt povedeš
  • Magazín MilujemeFotografii.cz patří mezi nejčtenější fotografické magazíny v Česku a obsahuje patrně největší online databázi návodů na focení a úpravu fotek u nás. Jeho sesterské projekty learn.zoner.com a lernen.zoner.de jsou sice menší, ale o to rychleji rostou.

Nabízíme

  • Stabilní a jistá práce na HPP pro firmu, která je tu už přes 25 let
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Příjemné kanceláře v centru Brna (žádný openspace) deset minut od hl. nádraží
  • Sportovní vyžití na náš účet
  • Zapůjčení fototechniky od výrobců
  • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou
  • Parkování v centru Brna 24/7 zadarmo

Požadujeme

  • Máš srdce pro fotku, cit pro český jazyk a oko na odhalování překlepů
  • Máš na to řídit tým 12 externích spolupracovníků (autorů, tvůrců a editora).
  • Musíš také mít chuť se učit, zdokonalovat svěřená média a profesně růst. To opravdu neber jako prázdnou frázi, nehledáme jen „udržovače“.

Pro koho budeš pracovat?

Jsme ZONER software, stohlavá firma, která si ale díky rozdělení na divize zachovává ráz rodinného podniku. Nečekej nesmyslné korporátní porady, pět úrovní schvalování a plýtvání penězi. Hlavním zaměřením naší (softwarové) divize je vývoj a prodej editoru a správce fotek Zoner Photo Studio X (www.zoner.cz).

  • Firemní benefity: Dovolená navíc, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ