JUNIOR MANAŽER PROVOZU

Praha, Středočeský kraj

Prodej a obchod

Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici junior manažer provozu pro Prahu a Střední Čechy.

Náplň práce

  • • personální zajištění provozů v Praze a Středních Čechách
  • • zajišťování potřebné dokumentace
  • • péče o pracovníky, vydávání pracovních pomůcek, svoz
  • • jednání a domlouvání podmínek s ubytovacími zařízeními
  • • komunikace s koordinátory směn, zástupci klienta a senior manažery
  • • pravidelný reporting o průběhu zakázek

Nabízíme

  • • samostatnou práci s vlastním polem působnosti
  • • práci převážně v terénu
  • • vzdělávání a kariérní růst
  • • motivující platové ohodnocení
  • • služební vůz, notebook a telefon
  • • zázemí dynamicky se rozvíjející firmy

Požadujeme

  • • ukončené středoškolské vzdělání výhodou
  • • praxi s vedením a motivací lidí či koordinací týmů
  • • výborné komunikační a organizační schopnosti a dovednosti
  • • časovou flexibilitu a chuť cestovat
  • • velkou míru odpovědnosti a spolehlivost
  • • samostatnost a schopnost rychlého rozhodnutí
  • • osobnost s přirozenou autoritou
  • • pokročilá znalost práce na PC, především MS Excel
  • • zkušeného řidiče

Pro případné zájemce

Pokud jste časově flexibilní a baví vás práce s lidmi, zašlete nám svůj životopis.

  • Firemní benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Firemní akce, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva