Pracovní pozice: JAVA PROGRAMÁTOR/VÝVOJÁŘ již expirovala

Hledáme šikovné JAVA programátory a vývojáře do zavedené ostravské IT firmy

Moravskoslezský kraj - Ostrava
Informační technologie
Aktualizováno dne: 15.08.2018
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na vzdělání, Stravenky/příspěvek na stravování

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

plný

Mzda:

40000 Kč - 80000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Jazykové znalosti:

Anglicky A1+A2

Co u nás budete dělat

  • Náplň práce:
  • • budeš pracovat na speciálních projektech, např. vývoj systémů pro Policii ČR, systémů pro management asistenčních služeb nebo aplikací pro řízení sběru a distribuce dopravních informací

Co můžeme nabídnout

  • Nabízíme:
  • • mzdu od 40.000 Kč; horní hranice platu záleží jen na Vaší odbornosti a schopnostech
  • • možnost rozhodovat o svých zaměstnaneckých benefitech
  • • pružnou pracovní dobu s možností home office dle dohody
  • • kvalitní systém školení a vzdělávání
  • • možnost profesního a kariérního růstu
  • • stravenky
  • • notebook
  • • využití nejmodernějších technologií a spolupráce na velkých projektech nadnárodního významu
  • • příjemné pracovní prostředí
  • • mladý, dynamický a přátelský kolektiv
  • • práci v atraktivní a dopravně dobře dostupné lokalitě v centru Ostravy

Koho hledáme

  • Naším klientem je zavedená softwarová společnost, fungující již více než 20 let, která na trh přináší nejkvalitnější nová řešení v oblasti procesního managementu, mobilních informačních systémů a jejich integrace.
  • Do jejich rozšiřujícího se přátelského týmu, který působí v centru Ostravy, hledáme šikovného JAVA PROGRAMÁTORA
  • Chceš stát u zrodu globální aplikace, která zlepší kvalitu lidských životů v každém koutě světa a sám ovlivnit své výdělky na základě toho, co umíš?
  • Máš za sebou alespoň nějaké zkušenosti v IT, pár projektů třeba i v rámci školy, kterými se můžeš prezentovat a chceš svou kariéru posunout zase kousek dál a věříš, že budeš přínosem týmu?
  • Pak čti dále...
  • Očekáváme od Tebe znalost:
  • Vývojář:
  • • HTML
  • • CSS
  • • Java Script
  • • AJAXC, REST; výhodou Java EE 6-8
  • JAVA programátor:
  • • HTML 4-5
  • • CSS2-3
  • • J2EE
  • • ECMAScript5-6
  • • AJAX, REST
  • • UML na úrovni čtení
  • • anglického jazyka minimálně na úrovni dokumentace
  • Výhodou je, pokud budeš znát:
  • • JQuery, AngularJS, Bootstrap
  • • Java
  • • Práce v prostředí Linux
  • • JBoss/Wildfly, REST, JEE6-8, HTML+JavaScript