INVIA: STAŇTE SE DOVOLENKOVÝM GURU

Jihomoravský kraj - Brno, Praha - Praha, Královehradecký kraj - Hradec Králové, Moravskoslezský kraj - Ostrava

Prodej a obchod

Zajímáte se o cestování, cizí kultury a příběhy z dalekých zemí? Pak rozhodně čtěte dál!

Náplň práce

  • Do obchodního týmu Invia.cz, jedničky na trhu v online prodeji zájezdů, totiž hledáme nové kolegy, kteří se stanou dovolenkovými guru.
  • Nemusíte ničím být, ani nic vědět! Stačí nám, když budete skvělým člověkem s týmovým srdcem. Vše ostatní vás naučíme. Po nástupu vám dáme trénink zdarma, vše vám vysvětlíme a zaškolíme. A pak už budou dovolenkové osudy našich klientů ve vašich rukách. Vaše pozice bude o rozdávání radosti, hledání krásného zážitku a šíření zajímavých informací. Dalším bonusem vaší práce pak bude sleva na dovolenou pro vás i vaše rodinné příslušníky.
  • Co Vás čeká?
  • - Budete v kontaktu s klienty, kteří nás sami oslovili a poslali nám poptávku. Nejedná se rozhodně o aktivní prodej.
  • - Po zapracování se stanete dovolenkovým guru s unikátním přehledem o nejkrásnějších plážích, nejlepších restauracích, nejzajímavějších aktivitách a nejvhodnějších destinacích pro rodiny.
  • - Pomůžete ostatním uskutečnit sen o báječné dovolené a tím ho dost možná splníte i sobě – za svou práci budete odměněni, dostanete bonus a k tomu ještě slevu na dovolenou pro sebe i rodinné příslušníky.
  • - Stanete se součástí velké rodiny Invia, kde můžete růst nejen jako lidé, ale také profesně: už za rok můžete postoupit na pozici vedoucího nebo interního lektora.

Nabízíme

  • - HPP na dobu neurčitou
  • - Mzdu, která se pohybuje v rozmezí 22 000 – 35 000Kč
  • - Po zaškolení možnost občasné práce z domova
  • - Zaměstnanecké benefity: bonusy, sleva na dovolenou, stravenky, školení, Multisport karta, firemní akce
  • Těšíme se na Vás!
  • Tým Invia

Požadujeme

  • Nezajímá nás, co máte za sebou, kde jste předtím pracovali ani vaše vzdělání. Chceme, abyste měli týmového ducha a uměli zdatně komunikovat. Pokud tedy máte pestrou vyřídilku, zajímáte se o cestování, učíte se rádi nové věci a dokážete táhnout za jeden provaz, tak jste na nejlepší cestě stát se právoplatným členem týmu Invia.

  • Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva