HR GENERALISTA

Pardubický kraj - Pardubice, Královehradecký kraj

Personalistika a lidské zdroje

Stabilní česká společnost působící v oblasti měření, zpracování a přenosu dat v plynárenství hledá uchazeče na klíčovou pozici firmy.

Náplň práce

  •  -identifikace náborových potřeb a organizační plánování
  • - realizace náborového procesu (inzerce, spolupráce s agenturami, vedení pohovorů s
  • uchazeči, atd.)
  • - zastřešení HR procesů (nástupy, adaptace, výstupy atd.)
  • - vedení personální agendy zaměstnanců - osobní složky
  • - zajištění interní komunikace
  • - spolupráce s managementem, reporting

Nabízíme

  • - zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
  • - stabilní práce v úspěšné české společnosti
- participace na nových projektech
  • - možnost profesního vzdělávání
  • - pružná pracovní doba
  • - 5 týdnů dovolené
  • - nástup možný ihned
  • - stálé pracoviště: Pardubice

Požadujeme

  • - VŠ + 2-3 roky praxe nebo SŠ + min. 5 let praxe v personalistice
  • - zkušenost s řízením HR projektů
  • - dobrá orientace na trhu práce, znalost a zkušenost s různými nástroji a metodami náboru
  • výběru zaměstnanců; předchozí praxe v náboru/výběru
  • - praxe s vedením personální agendy
  • - velmi dobré organizační, komunikační schopnosti a sociální kompetence – zájem o práci s lidmi
  • - dynamická osobnost
  • - samostatnost a schopnost pracovat koncepčně
  • - zodpovědnost a preciznost
  • - aktivní řidič (ŘP sk. B)

Doplňující informace pro uchazeče

Důraz u uchazečů bude kladen na praxi v daném oboru, nekonvenční přístup, znalost a schopnost realizace efektivních náborových procesů.

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva