HR ASISTENTKA S RUŠTINOU

Praha

Personalistika a lidské zdroje

Náplň práce

  • Společnost Česká práce s.r.o. je ryze česká pracovní agentura se sídlem v Praze, která se specializuje na komplexní personální služby především pro výrobní a logistické společnosti v České republice a díky úspěšnému fungování rozšiřuje svůj náborový tým.
  • Do našeho týmu hledáme administrativní sílu pro podporu HR oddělení se znalostí ruského jazyka. Naším cílem je najít pro naše uchazeče kvalitní práci tak, aby v ní byli spokojení. Koho tedy hledáme? Vhodné kandidátky na pozici HR asistentka.
  • Tvým úkolem bude:
  • - práce s uchazeči v cizím jazyce - vedení pohovorů a komunikace po telefonu a emailu
  • - plánování a realizace personální inzerce
  • - administrativní podpora HR oddělení

Nabízíme

  • - samostatnou práci
  • - vzdělávání a kariérní růst
  • - možnost realizace ve vlastních projektech
  • - motivující finanční ohodnocení
  • - zázemí dynamicky se rozvíjející firmy

Požadujeme

  • - aktivní znalost ruského jazyka, další jazyky jako rumunština nebo ukrajinština výhodou
  • - komunikační a organizační schopnosti
  • - znalost práce na PC
  • - VŠ/SŠ vzdělání
  • - praxe v náboru zaměstnanců výhodou
  • - časovou flexibilitu
  • - odpovědnost a spolehlivost

Výběrové řízení

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis. Vybrané uchazečky budeme kontaktovat.

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Česky B1+B2, Rusky C1+C2