Pracovní pozice: HLEDÁME SPECIALISTU NA E-MAILOVÉ KAMPANĚ již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Marketing

Hledáme kreativního a spolehlivého kolegu do našeho marketingového týmu.

Náplň práce

  • • Správa konverzních a retenčních e-mailových kampaní.
  • • Analýza úspěšnosti mailingových kampaní a související návštěvnosti webu.
  • • Optimalizace obsahu mailingových kampaní.
  • • Návrh landing pages pro kampaně.
  • • Komunikace s dalšími kolegy (grafik, webař, DB specialista).

Nabízíme

  • • Rozsáhlou databázi aktuálních uživatelů a zákazníků čekajících na tvé zprávy a experimenty.
  • • Oblíbený produkt (Zoner Photo Studio) a služby (Zonerama, MilujemeFotografii.cz).
  • • Práci na HPP, flexibilní pracovní dobu.
  • • Příjemné kanceláře v centru Brna s parkovištěm.
  • • Hektolitry dobrého kafe, neformální atmosféru a týmový smysl pro humor.
  • • Zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, telefonní tarif, možnost vypůjčení fototechniky, stravenky).

Požadujeme

  • • Perfektní češtinu (rodilý mluvčí) a velice dobrou angličtinu (C1).
  • • Chuť hrát si a vylepšovat, ne jen odfláknout, co bylo zadáno.
  • • Spolehlivost, pečlivost a pozitivního ducha.
  • • Výhodou je ruština, němčina nebo španělština.
  • • Výhodou je schopnost opravit si překlep v PSD nebo HTML.

  • Firemní benefity: Firemní akce, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky C1+C2