Pracovní pozice: HLEDÁME POMOCNÍKY DO VÝROBY RAKOUSKO již expirovala

Celá ČR

Stavebnictví a reality

Hledáme pomocné síly do výroby na HPP v Rakousku Oblast Wels, Tirolsko, Jizni Rakousko

Náplň práce

  • drevarsky prumysl /obsluha stroju /rezani dreva, dve smeny, prace pro muze
  • automobilovy prumysl /brouseni plast. narazniku, dve smeny, prace pro muze
  • potravinarsky prumysl / vyroba dzusu, 4 smeny, prace vhodna taky pro zeny
  • plat od 1500 netto plus prezcasy plus smenove priplatky

Nabízíme

  • ubytovani hradime v plne vysi
  • dme smeny
  • prezcasy /kazda hodina sa pocita jak plus ve vasim zarobku
  • pracovni obleceni
  • interni kursy

Požadujeme

  • Znalosti německého jazyka / rozumim a odpovim
  • Řidický průkaz a auto

Vždy 13 a 14 plat, ubytovaní a prac. oděv zdarma, týdenní zálohy

jsme spolecnost, zamestnavame, nic neplatite do potrav. prumyslu se muzou hlasit take pary

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Německy A1+A2