HLEDÁME KOLEGY DO CALL CENTRA V PÍSKU

Jihočeský kraj - Písek
Administrativa
Platnost nabídky končí za 11 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Náplň práce

  • Jsme malé rodinné call centrum s mnoholetou tradicí na českém trhu a rozšiřujeme naše řady o nové kolegy na pozici Telefonní specialista.
  • Nevyžadujeme předchozí praxi v call centru nebo v prodeji. Rádi nováčky zaškolíme.
  • Náplní práce je telefonické kontaktování zákazníků, prezentace zajímavých produktů a zadávání výsledků hovorů do PC.

Nabízíme

  • Co nabízíme?
  • * Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti.
  • * Možnost spolupráce na Hlavní pracovní poměr i na brigádu.
  • * Flexibilní docházku dle Vašich možností.
  • * Jistotu fixní mzdy + neomezené provize z uzavřených objednávek.
  • * Průměrný výdělek u brigádníků - 150 Kč/hod za 80 odpracovaných hodin.
  • * Průměrný výdělek u hlavních pracovních poměrů - 33 000 Kč.
  • * Stravenky.
  • * Fyzicky nenáročnou práci.
  • * Odměny za doporučení nových kolegů 2 000 Kč.
  • * Neformální dress code.
  • * Individuální přístup ke každému zaměstnanci.
  • * Zdarma precizní zaškolení nováčků
  • V případě zájmu nám zašlete Váš životopis a my Vás obratem budeme telefonicky kontaktovat.
  • Těšíme se na Vaše reakce!

Požadujeme

  • Co od Vás požadujeme?
  • * Příjemný a kultivovaný hlasový projev.
  • * Chuť telefonovat a učit se nové věci.
  • * Vše ostatní Vás naučíme. :-)