HLEDÁM OBCHODNÍHO PARTNERA / PARTNERKU

Ústecký kraj - Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Česká Lípa, Litom, Liberecký kraj - Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov, Semily

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Hledám partnera / partnerku pro obchodní spolupráci v oblasti financování domácností a živnostníků.

Náplň práce

  • Náplní práce je administrativní zpracování žádostí, práce na pc a péče o klienta. Práce je na hlavní příjem.

Nabízíme

  • • samostatnou a zajímavou práci,
  • • volnou pracovní dobu,
  • • dobře prodejný produkt,
  • • vysoké provize,
  • • komplexní bezplatné zaškolení a odborné vedení,
  • • zázemí společnosti ve vybavených kancelářích,
  • • možnost kariérního postupu,
  • •klientelu

Požadujeme

  • • vzdělání: SŠ nebo SOU s maturitou,
  • • znalost práce na PC,
  • • ochotu cestovat v rámci okresu,
  • • čistý trestní rejstřík,
  • • čistý insolvenční rejstřík
  • • osobu zodpovědnou, energickou, s pozitivním myšlením a s příjemným reprezentativním vystupováním

  • Firemní benefity: Firemní akce, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ
  • Práce je nabízená i jako: praxe a stáže