FINANČNÍ SPECIALISTA (PRAHA)

Praha - Praha

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Do nově otevřených kanceláří v Praze hledáme nové spolupracovníky, kteří by doplnily náš pracovní tým.

Náplň práce

  • Náplní práce je administrativní zpracování žádostí, práce na pc a péče o klienta. Práce je možná na hlavní příjem, ale také jako vedlejší příjem pro zaměstnané nebo jako práce/brigáda při studiu.

Nabízíme

  • • samostatnou a zajímavou práci,
  • • volnou pracovní dobu,
  • • dobře prodejný produkt,
  • • vysoké provize,
  • • komplexní bezplatné zaškolení a odborné vedení,
  • • zázemí společnosti ve vybavených kancelářích,
  • • možnost kariérního postupu,
  • • klientelu.
  • Poslední volná místa!

Požadujeme

  • • vzdělání: SŠ nebo SOU s maturitou,
  • • znalost práce na PC,
  • • ochotu cestovat v rámci okresu,
  • • čistý trestní rejstřík,
  • • živnostenský list,
  • • časovou flexibilitu,
  • • osobu zodpovědnou, samostatnou, energickou, s pozitivním myšlením a s příjemným reprezentativním vystupováním,
  • • osobu s orientací na výsledek.

  • Firemní benefity: Firemní akce, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ