Pracovní pozice: FARMACEUTICKÝ ASISTENT/LABORANT již expirovala

Pro našeho klienta, společnost, provozující již 10 let lékárenské služby, hledáme vhodné uchazeče na pozici FARMACEUTICKÝ ASISTENT/LABORANT

Moravskoslezský kraj - Frýdlant nad Ostravicí/Frenštát pod Radhoštěm
Farmacie
Aktualizováno dne: 30.07.2018
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Mzda:

23000 Kč - 30000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Co u nás budete dělat

  • • poskytování lékárenských služeb pacientům včetně komplexního poradenství
  • • činnost spojená s provozem
  • • prodej zdravotnických pomůcek a s tím spojené činnosti (např.: měření punčoch, chodidel, prodej holí, sedátek apod.)
  • • prodej kosmetiky
  • • prodej homeopatik

Co můžeme nabídnout

  • Nabízíme:
  • • HPP
  • • mzdu 23.000 - 30.000 Kč, po dohodě možný příspěvek na dopravu
  • • prémiový systém zaměřený na individuální výkon
  • • stravenky
  • • podporu dalšího vzdělávání
  • • příplatky za víkendové služby
  • • provize z prodeje

Koho hledáme

  • Vystudoval/a jsi obor Farmaceutický asistent a chceš svou kvalifikaci prokázat v praxi v lékárně?
  • Vyhovuje Ti proklientský přístup a rád/a se zákazníkům - pacientům více věnuješ ve stylu "Poraďte se svým lékárníkem..."
  • Doporučíš vhodná homeopatika, dermokosmetiku a rehabilitační pomůcky?
  • Neláká Tě pracovat v řetězci, nebo už tam nejsi spokojen/á?
  • Není pro tebe problémem pracovat v lokalitě Frenštát pod Radhoštěm nebo Frýdlant nad Ostravicí?
  • Pak máme ideální příležitost právě pro Tebe:
  • Pro našeho klienta, společnost, provozující již 10 let lékárenské služby, hledáme vhodné uchazeče na pozici FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA
  • Ideál pro všechny, kteří mají požadovanou kvalifikaci, chtějí pracovat v menším přátelském kolektivu, kde se vždy dohodnou,k tomu se něco nového naučí a chtějí nadstandardní příjem!
  • Hledáme ideálně farmaceuty na plný úvazek, avšak částečný úvazek je po dohodě možný!
  • Co Vás čeká?
  • Požadujeme:
  • • vzdělání v oboru
  • • vstřícný přístup k pacientům a empatii
  • • flexibilitu a ochotu
  • • chuť se učit novým věcem
  • • orientaci na výkon a na zákazníka
  • • preferujeme praxi, ale pokud jsi šikovný/á není to podmínkou