Pracovní pozice: FAKTURANT/-KA | ADMINISTRATIVA již expirovala

Jihomoravský kraj

Administrativa

Do brněnského obchodního týmu Zoner Press hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici fakturanta/tky. Jsme největší vydavatel knih pro fotografy.

Náplň práce

  • Zpracování objednávek a faktur
  • Komunikace se zákazníky a klienty e-shopu
  • Administrativa spojená s distribucí
  • Doplňkové práce v obchodním oddělení a distribuci

Nabízíme

  • Práci na HPP v centru Brna s flexibilní pracovní dobou
  • Příjemné kanceláře s parkovacím místem
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, kosmetika
  • Stabilní a jistá práce na HPP pro firmu, která je tu už přes 25 let
  • Sportovní vyžití na náš účet
  • Paušál na volání a internet pro soukromé využití
  • Jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština)
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou

Požadujeme

  • Zodpovědný přístup
  • Základní znalost účetních systémů a jejich fungování
  • Znalost prostředí obchodu Manager InShop - Výhoda, NE podmínka
  • Znalost Money S4 - Výhoda, NE podmínka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Doplňující informace pro zájemce

Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup je možný ihned nebo po domluvě.

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva