Pracovní pozice: DATOVÝ MARKETÉR již expirovala

Do našeho týmu Zoner Photo Studia hledáme kolegyni nebo kolegu, kteří nám pomohou s datovou analytikou a optimalizací konverzních poměrů.

Brno
Marketing
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Pro koho budeš pracovat

Jsme ZONER software, zhruba stohlavá firma, která si ale díky rozdělení na divize zachovává ráz rodinného podniku. Nečekej nesmyslné korporátní porady, pět úrovní schvalování a plýtvání penězi. Hlavním zaměřením naší (softwarové) divize je vývoj a prodej editoru a správce fotek Zoner Photo Studio X (www.zoner.cz). V marketingovém týmu je nás deset a když zrovna nezuří pandemie, máme pravidelnou soutěž v pečení štrúdlů, zimní stmelovací pobyty a pravidelné společné obědy. V kancelářích nás svou zelení uklidňují řasokoule, bonsaje a rostoucí KPIs.

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Jazykové znalosti:

Anglicky B1+B2

Náplň práce

  • Jde o pozici v marketingovém týmu, která vytvoří spojku mezi ním a vývojáři interních systémů a produktových webů. Víme, kolik toho nevíme, takže pro tebe máme celou řadu úkolů z různých oblastí, nudit se určitě nebudeš. Zároveň máš ale svými nápady šanci ovlivnit, jak a co budeme měřit a vyhodnocovat.
  • Co bude tvým denním chlebem
  • Získávání, čištění a zpracování business dat z provozních databází.
  • Vizualizace dat, tvorba automatizovaných reportů a dashboardů.
  • Identifikace příležitostí k optimalizaci marketingových a obchodních procesů.
  • Hledání spojitostí mezi daty a obchodními výsledky.
  • Pomoc kolegům se čtením a interpretací dat.

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní firmě, která je tu 26 let, překonala minulou krizi a překoná i tu další.
  • Klimatizované kanceláře v centru Brna (žádný open space) deset minut od hl. nádraží.
  • Sportovní vyžití na náš účet (smlouvy se sportovišti).
  • Zapůjčení fototechniky od výrobců.
  • Vybavená videostřižna s technikou.
  • Paušál na volání a internet pro soukromé využití.
  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou.
  • Parkování v centru Brna 24/7 zadarmo.

Požadujeme

  • Znáš pozadí webové analytiky (měřící kód GA, proměnné v data layeru, úskalí A/B testování landing pages apod.) a sám/sama jsi ji někdy nastavoval/a.
  • Znáš základy relačních databází (relace, klíče, dotazy).
  • Umíš tvořit reporty v Google Data Studiu, Tableau, MS BI nebo něčem obdobném.
  • Alespoň rámcově znáš níže uvedené nástroje a orientuješ se v nich.
  • Povinná je také chuť se učit a zdokonalovat se ve svěřené oblasti.
  • Vyžadujeme pečlivost a pečlivost. V inzerátu to má každý, my raději dvakrát.
  • Ve firmě spolu komunikujeme hlavně česky, dobrá angličtina je ale nutná.
  • S čím pracujeme a odkud bereme data?
  • MariaDB/MySQL, Google Sheets/Excel, Google Data Studio, Google Analytics, Google Adwords, Uxpin, Lucidchart. Data získáváme z e-mailových kampaní, online provozu webu, PPC systémů, ze samotného softwaru (anonymní telemetrie), z objednávek a ze sociálních sítí.