Pracovní pozice: BUSINESS INTELLIGENCE KONZULTANT/KA (M/Ž) - QLICK SENSE již expirovala

Pro jednu z našich divizí hledáme BI konzultanta. Máte analytické a komunikační schopností? Baví Vás se neustále vzdělávat v oboru?

Pardubický kraj - Pardubice
Informační technologie
Aktualizováno dne: 16.05.2022
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Jazykové znalosti:

Česky B1+B2, Anglicky B1+B2

Co u nás budete dělat

  • Co vás čeká?
  • Budete vyvíjet aplikace v analytickém softwaru Qlik Sense a s jeho pomocí působit jako ambassador filozofie TDK (Transfer Data to Knowledge) pro celou divizi.
  • Koordinace aktivit vývojářů v Qliku - budete správcem všech používaných aplikací a koordinátorem jejich vývoje mezi divizemi společnosti a IT oddělením.
  • Práce s ERP výrobním systémem (SAP)
  • Spolupráce s naším IT oddělením (software delivery)

Co můžeme nabídnout

  • Co od nás získáte?
  • Dle domluvy možnost pracovat částečně v režimu home office
  • Přátelský kolektiv.
  • Zázemí stabilní a silné společnosti.
  • Seznámení se s velkým množství oborů spojených s výrobou a získání přehledu o chodu nadnárodní firmy.
  • Pravidelné vzdělávání nejenom v oboru dle vlastního výběru.
  • Vstřícnost při realizaci vlastních nápadů.
  • Příležitost dál růst a rozvíjet se.
  • Široké portfolio zaměstnaneckých výhod a benefitů – notebook, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!
  • Zaujala vás naše nabídka a chcete se stát součástí silné mezinárodní společnosti?
  • Pak mě neváhejte kontaktovat.
  • Budu se těšit.

Koho hledáme

  • Pro nás bude fajn, pokud
  • Máte analytické, logické i kreativní myšlení.
  • Excel ovládáte na velmi dobré úrovni.
  • Velkou výhodou jsou zkušenosti s databázemi, práce s daty.
  • Umíte pracovat samostatně a jste ochotný se dále vzdělávat.
  • Jste komunikativní a troufnete si svou práci odprezentovat i v angličtině
  • Výhodou znalost datové analytiky a statistických metod (výpočet aritmet. průměru, medianu apod., intervaly a pravděpodobnost).