Pracovní pozice: BÁJEČNÁ PŘEDVÁNOČNÍ BRIGÁDA S FLEXIBILNÍ DOCHÁZKOU! 130 KČ/H již expirovala

Praha - Praha 5

Telekomunikace

Náplň práce

  • Potřebujete mimořádný příjem na VÁNOCE?
  • Společnost Formica Group s.r.o., připravila pro pracující, studenty, rodiče na rodičovské dovolené a aktivní důchodce možnost vedlejšího přivýdělku.
  • Staňte se na pár týdnů TELEFONNÍM OPERÁTOREM na aktivní lince a organizujte si vlastní čas!
  • Náplní práce je:
  • * telefonické kontaktování stávajících a potencionálních klientů
  • * prezentace produktů a služeb
  • * zjišťování spokojenosti zákazníků

Nabízíme

  • * fixní mzda + bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek
  • * průměrný výdělek 15.000 – 20.000 Kč
  • * motivační soutěže a hry
  • * možnost výběru směn - Po až Ne
  • * teplé i studené nápoje na pracovišti zdarma
  • * neformální dress code
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * přátelské kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní docházka
  • Call centrum je otevřeno:
  • PO až PÁ od 8:00 do 20:00
  • SO a NE od 10:00 do 18:00
  • směny: 8-14, 8-16, 12-20, 14-20, 16-20
  • Plánování docházky je závislé čistě jen na Vašich potřebách a domluvě s nadřízeným. Minimální čas strávený na pracovišti jsou 4 hodiny. Vše ostatní je pouze ve Vaší režii!

Požadujeme

  • * energické osoby, kterým komunikace nedělá problémy
  • * práce na PC
  • * příjemný hlasový projev
  • * pozitivní myšlení a přístup k práci
  • * pravidelnou docházku minimálně 80 hodin měsíčně
  • * min. věk 17 let

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: dohoda o pracovní činnosti, jiné